انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد، فرهنگیان

انتخاب رشته آخرین حلقه و آخرین شانس برای کسب نتیجه در کنکوره!

برای انتخاب رشته نیاز داری یکی کنارت باشه که هم به رشته ها و شهرها و دانشگاهها احاطه داشته باشه. هم آخرین قوانین و مقررات سازمان سنجش و آموزش و پرورش رو بدونه و هم تجربه کافی در این کار داشته باشه.

انتخاب رشته با دکتر نکوئی:

با انتخاب رشته صحیح و اصولی می تونی شانس موفقیت رو تا50 درصد تغییر بدی!!

انتخاب رشته آنلاین

دانش آموزان سراسر کشور

انتخاب رشته حضوری

مخصوص دانش آموزان تهران

مشاوره درسی و انتخاب رشته دکتر مهدی نکوئی

این فرصت رو از دست نده!

بعد از یه سال طولانی و فرسایشی با کلی مخاطره و خبرهای مختلف و چالشهای فراوون، احتمالا مهمترین دغدغه حال حاضرت نتیجه ی کنکورت هستش که با کلی تلاش و بی خوابی کشیدن و آزمون زدن و تست زدن و رنده شدن، به این نتیجه رسیدی!!

حالا فکرکن، این عدد رتبه ای که آوردی تنها داشته حال و حاضرت برای تعیین زندگی و رشته و سالهای پیشروت هستش! چطوری این عدد رو خرج میکنی؟چه برنامه ای براش داری؟چطور میخوای به بهترین شکل خرجش کنی و بهترین انتخاب ممکن رو براساس رشته و دانشگاه و شهر داشته باشی؟…

و کلی چرایی و چطوری و سوال و ابهام دیگه…!

مردادماه پر از چالش....

حالا تمام این شرایط رو در اوایل مرداد ماه تصور کن! افکار پریشونی که روز و شب سراغت میاد، درصدهاتو با معدلت چک کردی و هی بالا پایین میکنی ببینی چه رشته ای قبول میشی، خونواده هرروز باهات صحبت میکنن واسه رشته و شهرهای مختلف و راه دور و نزدیکشون و….، کل فامیل و طایفه گوشی به دست منتظر موندن نتایج اعلام بشه ببیین چه رتبه ای آوردی که باهاش انتخاب رشته کنی، دوستات هم هرکدوم نگرانی و استرس مخصوص خودشون رو دارن و به هیچ وجه نمیتونن کمکت کنن و مشاوره خوبی بهت بدن، همه جا توی شبکه های مجازی کلی رتبه و قبولی فیک و تخیلی گذاشتن که اگه باهاشون انتخاب رشته ثبت نام کنی، میتونی با رتبه 30هزار به مهندسی تهران و حقوق علامه و پزشکی و دندون برسی و کلی دروغ دیگه….!

حالا بنظرت دیگه حالی به آدم میمونه ؟! نه والا !! تو میمونی و کلی امید و آرزو و هدفهایی که تو سرت میچرخه …!

ما کار رو برات راحت می کنیم

قراره بصورت حضوری و  آنلاین (اگر نمی تونی حضوری بیایین تهران) ، مطمئن ترین انتخاب رشته رو برات انجام بدیم تا با هررتبه ای که آوردی، بهترین رشته و شهرهایی که واست در دسترس هستش رو انتخاب کنیم، تفاوت های بوم و قطب و منطقه و… رو کامل بگیم، خوبی و بدی های رشته های مختلف رو برات زیر و رو کنیم و یه دورنما ترسیم کنیم بازارکارو شرایط کاری و شغلی و تحصیلی هررشته چطوریه و چطور میتونی اپلای کنی یا مشغول به کار بشی …

27 سال تجربه

همه این مواردی که گفته شد رو قراره توی بهترین و با سابقه ترین سیستم انتخاب رشته کل کشور برات انجام بدیم…زمانیکه هنوز بحث مشاوره تحصیلی و کنکور و انتخاب رشته کنکور مد نبود و وجود نداشت، از 27سال پیش ما این کارو شروع کردیم و هرسال داریم انجام میدیم…!

این راند آخره! جای اشتباه کردن نیست!

 

توی این فرآیندی که برای انتخاب رشته برات درنظر گرفتیم، جای هرگونه خطای انسانی و سیستمی گرفته شده به دلیل اینکه با استفاده از هوش مصنوعی و قوی ترین نرم افزار انتخاب رشته به همراه مجرب ترین کادری که کلی سابقه انتخاب رشته برای هزاران نفر را دارند، قراره برات انتخاب رشته رو اجرا کنیم.

آخرین تغییرات دفترچه انتخاب رشته کنکور 1403 رو هم کامل برات حین انتخاب رشته بصورت دستی و سیستمی پیاده میکنیم تا بدون هیچ مشکلی، به لیست نهایی انتخاب رشته برات برسیم.

بعد از اینکه در وبینارها و کارگاه ها شرکت کردی و تستهای خودشناسی رو دادی، در جلسه ات با مشاور و سرمشاورت(بصورت آنلاین در اسکای روم)، تمامی کد رشته های موجود که به رتبه و علایق تو نزدیکه رو درمیاریم. تعداد این کدرشته ها احتمالا بیشتر از 300تاس، که باید همراه خونواده ات اینارو کامل بررسی کنی تا در جلسه بعدی به لیست نهایی ات برسیم.

بعد از بررسی کامل مشاور، سرمشاور و دکتر نکوئی، بهترین چیدمان 150تایی کدرشته هاتو داری که کلی تجربه و سابقه و دانش و … براش صرف شده و میتونی با خیال راحت، انتخاب رشته ات رو تموم کنی!

انتخاب رشته، آخرین راند مبارزه کنکورته..! کارت رو درست و حسابی انجام بده!

انتخاب رشته در مرکز شما چگونه انجام می شود؟

در هفته اول مرداد و قبل از اعلام نتایج چند وبینار برگزار شده و تمام اطلاعات لازم برای انتخاب رشته در اختیار شما قرار داده می شود. مطالبی مثل رتبه، سهمیه، علایق، قوانین انتخاب رشته و … بعد از آمدن نتایج طبق جدول زمان بندی ثبت نام به پایگاه انتخاب رشته مراجعه می کنید و با مشاور تعیین شده انتخاب رشته اولیه خود را انجام می دهید. بعد از مراجعه به منزل و مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته و مشورت با اعضای خانواده برای بار دوم به مشاور قبلی خود مراجعه می کنید و انتخاب رشته خود را نهایی می کنید.

انتخاب رشته هم، مثل مشاوره  بصورت حضوری و آنلاین انجام می شود و تمام مراحل آن شبیه هم است. برای اینکه تمام دانش آموزان کشور بتوانند در مهمترین بخش تحصیلی خود از خدمات مرکز مشاوره ما بهره ببرند سالهاست انتخاب رشته آنلاین در کنار حضوری ارائه می شود.

همانطور که در جریان هستید اولین نرم افزار انتخاب رشته کامپیوتری 25 سال پیش توسط مرکز مشاوره دکتر نکوئی طراحی و در اختیار دانش آموزان و مشاوران و مراکر انتخاب رشته قرار گرفته است و هر سال این نرم افزار بروز رسانی شده است و می توان به جرات گفت با توجه به تعداد بالای دانش آموزان و مشاوران که از این نرم افزار در هر سال استفاده می کنند قوی ترین بانک اطلاعات انتخاب رشته در آن تجمیع شده است. نرم افزار انتخاب رشته فقط ابزاری در دست مشاوران است برای کم کردن خطای انسانی نه تنها ابزار و فقط یک پرینت ساده در اختیار دانش آموز. پس مشاورین ما به کمک قوی ترین نرم افزار انتخاب رشته و دو جلسه مشاوره با دقت بالا انتخاب رشته شما را انجام می دهند.

طبیعی است که پاسخ این سوال منفی است ولی تمام مراحل انتخاب رشته، چه در بخش حضوری و چه در بخش آنلاین زیر نظر مستقیم دکتر نکوئی انجام می شود. از انتخاب مشاوران، آموزش مشاوران، نظارت بر عملکرد مشاوران و تائید نهایی انتخاب رشته.

به همین دلیل ظرفیت انتخاب رشته بسیار محدود است و چنانچه تمایل به انجام انتخاب رشته توسط مشاورین ما دارید، زودتر اقدام کنید. با ثبت نام زود هنگام این مزایا در اختیار شماست.

  • تخفیف ثبت نام زود هنگام
  • وقت دهی در روزهای اول انتخاب رشته
  • دیدن فیلم های انتخاب رشته و معرفی رشته های دانشگاهی
  • حضور در گروه پشتیبانی و آمادگی بیشتر جهت انجام یک انتخاب رشته مناسب
اینجا شروع آینده موفق شغلی شماست!

خدمات انتخاب رشته