مشاوره درسی با دکتر نکوئی (به صورت آنلاین):

  برای موفقیت در تحصیل نیاز داری تا یه مشاور کار بلد کنارت باشه تا بهت بگه چی بخون، چطوری بخون، چقدر بخون، و…

اینجا تلاش می کنیم تا در طول یکسال همراهت باشیم، کمکت کنیم، مسیر حرکتت رو هموار تر کنیم،ضریب موفقیتت رو بالاتر ببریم و خلاصه درس خوندن رو از یک فرآیندسخت و پر تنش، به یه روتین زندگی دانش آموزی تبدیل کنیم که اگر هم دوست داشتنی نیست اما عذاب آور هم نخواهد بود.

مشاوره درسی حضوری چهار بخش عمده داره:

 

وبینار های موفقیت تحصیلی:

این وبینارها در روزهای چهارشنبه طبق جدول زیر در پنل کاربری شما  برگزار میشه. وبینارهای موفقیت تحصیلی شامل آموزش روش مطالعه، خلاصه نویسی، برنامه ریزی درسی، تست زنی  و سایر موارد به شرح زیر است. و همانطور که می بینید تمام نیازهای مشاوره ای شما را برای ماه آینده تامین می کند.

وجه تمایز نکودمی نسبت به سایر مراکز آنلاین (نودانشجوها) ، وبینارهای منظم و کاربردی با دکتر نکوئی هست.

وبینار تیک آف 390 درجه
ثبت نام
وبینار روش مطالعه
ثبت نام
وبینار برنامه ریزی
ثبت نام
وبینار نقشه راه
ثبت نام
وبینار تست زنی
ثبت نام
وبینار املت قارچ
ثبت نام
وبینار شروع دوباره
ثبت نام
وبینار اردوی نوروزی
ثبت نام
وبینار کنکور اردیبهشت
ثبت نام
وبینار امتحان نهایی
ثبت نام
وبینار تیر آخر
ثبت نام
همایش برنامه ریزی
ثبت نام

مشاوره فردی:

مشاوره فردی آنلاین درمرکز مشاوره دکتر نکوئی به صورت هر هفته برگزار می شود. در این جلسات مشاور دانش آموز که عمدتاً از رتبه های برتر دانشگاهی هستند که شاگرد مرکز مشاوره دکتر نکوئی بوده اند و یا در دوره های تربیت مشاور شرکت کرده اند بصورت تلفنی هر هفته با دانش آموز در ارتباط هستند و به سوالات مشاوره ای ایشان پاسخ می دهند و کار برنامه ریزی درسی و پرسش و پاسخ در اپ برنامه ریزی هوشمند مرکز مشاوره بصورت روزانه انجام می شود.

تذکر مهم: تفاوت مرکز مشاوره ما با سایر مراکز آنلاین که توسط نودانشجویان اداره می شود 2 چیز است:

  • آموزش های دانش آموز شما در وبینارها فقط با شخص دکتر نکوئی انجام می شود.
  • مشاور فرزند شما از پیش خودش، تجربیات شخصی خودش را به فرزند شما منتقل نمی کند بلکه آموزش هایی که از دکتر نکوئی گرفته است به فرزند شما منتقل می شود.

ابزارهای مشاوره درسی در نکودمی:

بسته مشاوره درسی مرکز مشاوره دکتر نکویی شامل سه بخش است:

  1. اپ برنامه ریزی هوشمند: گزارش برنامه درس خوندن، به طور منظم و هر روز توسط دانش آموز پر می شود و توسط مشاور دانش آموز هر روز کنترل و راهکارهای لازم ارائه می شود.
  2. کلاسور خلاصه نویسی: این کلاسور شامل خلاصه نویسی ها و یادداشت نکات است که در همایش ها یا وبینارهای ماهانه توسط دکتر نکوئی به دانش آموزان آموزش داده می شود و همراه همیشگی دانش آموزان در جلسات مشاوره است. این کلاسور روند پیشرفت و مشکلات روند مطالعه دانش آموز را تا شب کنکور مشخص می کند.
  3. کلاسور برگه تست و تحلیل آزمون: در این کلاسور برگه های آزمون و تحلیل آزمون قرار گرفته و بهترین ابزار برای بهینه سازی روند مطالعه و بهبود نتیجه گیری است.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید